Polyurea Zemin Kaplama

Günümüzün son derece dayanıklı ve çekici kaplamalarıyla, sahiplerin çıplak beton zeminlere razı olmaları gerekmez. Püskürtme veya roll-on kaplamalarımız hem bodrum, banyo veya aile odası zemininde hem de dışarıda bir sundurma veya verandada, hatta bir garaj zemininde uygulanabilir. İzobedel ürünleri, yaya ve tekerlek trafiğine ve kimyasallara karşı dayanıklılık ekleyerek hem ticari hem de endüstriyel zeminler için mükemmel çözümdür. Bunlar arasında kongre merkezleri, kurumlar, depolar, fabrika katları, restoranlar ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Endüstriyel Zemin Kaplama Uygulamaları hakkında daha fazlasını okuyun .

Beton zemin kaplamaları sorunları çözer ve yıllarca süren faydalar sağlar. bunlardan bazılarını sayarsak;

  • Yüzey hasarının önlenmesi
  • Hasar için onarım
  • Kimyasal direnç
  • Hava direnci
  • Dekorasyon
  • Su yalıtımı
  • Kaymaz, kayma direnci

Özellikle beton zeminler için tasarlanmış, profesyonel olarak uygulanan, roll-on kaplama ürünleridir. Garajlar, teraslar, yürüyüş yolları, yükleme rampaları, fabrikalar ve depolar için mükemmeldir. Çatlamış veya kabarmış betonla mı karşılaştınız? Sorun değil.

İzobedel PUR onarım, yeniden kaplama ve daha fazla bozulmayı önlemek için gereken tüm araçlara ve ürünlere sahiptir.

Betonun düzeltilmesi hakkındaki blogumuza göz atın ve elektrikli fırça bıçakları kullanarak dayanıklılığı test eden  YouTube videomuzu izleyin .İzobedel PUR ürünleri su geçirmez bir bariyer oluşturur . Bu, işlenmemiş dış beton zeminleri hava şartlarından korur. İçeride, sele eğilimli bodrumlar ve köpek kulübeleri veya anaokullarının zeminleri gibi aşırı yıkamaya maruz kalan odalar, suyun duvarın arkasına sızmasını ve bakteri veya küf üremesini önlemek için duvarlara kısmen püskürtülebilir. Beton ıslakken kaygandır. İzobedel PUR kaplamalara kaymaz, kaymaz bir yüzey sağlamak için dokulu bir yüzey püskürtülebilir . Bu özelliği geliştirmek için kuvars renk çipleri ve kum gibi partiküller eklenebilir. Veya istenirse İzobedel, temizlenmesi çok kolay olan daha zengin bir görünüm için yüksek parlaklığı koruyan ürünlere sahiptir.

 

Polyurea Ahşap Kaplama

Betonda olduğu gibi, İzobedel poliüretan ve üzerine profesyonel olarak püskürtülmüş poliüre ürünler, ahşap zemin yüzeylerini onarmak ve korumak için mükemmel bir seçimdir. Bunlar, sundurmalar ve güverteler gibi dış mekanlarda ve konut veya ticari amaçlı iç mekanlarda uygulanabilir. Dış mekan ahşap yüzeyleri , hava nedeniyle eğilme, çürüme, parçalanma ve solma tehdidi ile benzersiz zorluklara sahiptir. Ahşabı her yıl temizlemek, yeniden cilalamak veya eski haline getirmek kadar sinir bozucu bir şey yoktur. İzobedel ile yüzey bir kez işlenir ve hava koşullarına dayanıklı, su geçirmez bir bariyer sağlar. Ahşap yüzeylerin sürekli bakım maliyetlerini nasıl kaplayacağınızı ve ortadan kaldıracağınızı okuyun .

İçeride bulunan ahşap tahta zeminler, dış ortamla aynı çevresel sorunlara maruz kalmaz, ancak yine de zorluklar yaratır. Çöküyor ve çiziyorlar ve kir biriktiren tahtalar arasında boşluklar var. Yıllar geçtikçe parlak parlak bir görünüm veren ince kaplama matlaşır ve kirlenir.

Eski ahşap zemini kazımayın. İzobedel ile yeniden cilalama, ahşabı olduğu gibi bırakır ve zemini değiştirme veya kaplama ihtiyacını ortadan kaldırır. Yeniden cilalanmış dikişsiz yüzey çökmez, çizilmez, sıvıları emmez veya parçalanmaz. Ayrıca, temizlenmesi daha kolaydır ve bu, özellikle ticari bir ortamda iyi bir haber.

BİLGİLERİMİZHızlı İletişim
Yapı sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://polyureaturkiye.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar
Yapı projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.
BİLGİLERİMİZHızlı İletişim
Yapı sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://polyureaturkiye.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar
Yapı projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.